USP Zdrowie

Customer & Shopper Marketing Junior Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Poleczki 35, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kreowanie, implementowanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi i ekspozycyjnymi
  • Ocenianie efektywności prowadzonych działań na podstawie dostępnych danych
  • Uczestniczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Analizowanie danych wewnętrznych i rynkowych oraz przygotowywanie na ich podstawie rekomendacji dalszych aktywności
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Zarządzanie częścią budżetu trade marketingowego
  • Planowanie kalendarza działań promocyjnych dla dedykowanego kanału sprzedaży w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Marketingu oraz innymi działami w ramach organizacji
  • Branie udziału w projektach działowych i ogólnofirmowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracy z klientami z branży farmaceutycznej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania, marketingu lub ekonomii)
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz generowania wniosków na podstawie dokonywanych analiz
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Marketingu, Trade Marketingu lub Category Management w branży farmaceutycznej
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, kartę kulturalną albo dofinansowanie do wypoczynku – do wyboru, pokój zdrowia z masażami fizjoterapeuty, a także codzienną dawkę owoców w biurze
  • elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • Elastyczny czas pracy, m.in. uwzględniający pracę zdalną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę w zespole ekspertów oraz ambitne i ciekawe zadania
  • kawa / herbata
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa (ok. 2 lata)
  • dofinansowanie wypoczynku