Diagnostyka S.A.

Diagnosta Laboratoryjny w Laboratorium Mikrobiologii

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Hieronima Derdowskiego 7, Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • Obsługa aparatów na swoim stanowisku pracy
  • Biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
  • Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja
Wymagania (oczekiwane)
  • Doskonała organizacja pracy i chęć ciągłego rozwoju zawodowego
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • Komunikatywność i umiejętność współdziałania
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie zawodowe w pracowni mikrobiologii
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Laboratorium pracuje w godzinach 07:00- 19:00 od poniedziałku do soboty, niedziela w godzinach 07:00-14:35
  • Miejsce pracy: ul. Derdowskiego 7, Gdynia
  • Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym ( 5 dni w tygodniu )
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Diagnostyka S.A. jest największą siecią nowoczesnych medycznych laboratoriów diagnostycznych w Polsce działającą na rynku od 1998 roku. Intensywny rozwój spowodował, że Grupa Diagnostyka jest liderem branży w zakresie jakości realizowanych usług, wysokiego poziomu obsługi Pacjenta oraz wdrożonych rozwiązań informatycznych, technologicznych i zarządczych doskonalonych przez ostatnie 25 lat.

Swoim Pacjentom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych realizowanych w ponad 180 laboratoriach w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy ponad: 1700 diagnostów laboratoryjnych, 1600 analityków laboratoryjnych oraz 2000 pracowników Punktów Pobrań realizujących 3000 różnych badań i usług dla ponad 20 mln Pacjentów rocznie. Laboratorium Centralne przy ul. Jutrzenki 100 w Warszawie jest nowoczesnym i największym laboratorium medycznym w Europie środkowo-wschodniej.

W związku z potrzebami Pacjentów i Kontrahentów intensywnie rozwijamy sieć pracowni cytologicznych na terenie Polski. Swoim pracownikom gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, zdobycia praktycznej wiedzy oraz dofinansowanie: kursów i szkoleń, nauki języków oraz zajęć sportowych.