Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Digital Marketing Specialist – z językiem czeskim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Bukowińska 22B, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca przy tworzeniu strategii komunikacji marketingowej i kontakt z grafikami
  • Rozliczanie partnerów, monitorowanie efektywności ich działań
  • Udział w różnorodnych projektach marketingowych
  • Analiza wyników działań i proponowanie optymalizacji
  • Udział w tworzeniu kampanii SEO
  • Kontakt z zewnętrznymi partnerami odpowiedzialnymi za generowanie leadów, negocjacje stawek i ofert
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość HTML i CSS
  • Bardzo dobra znajomość j. czeskiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Plusem będzie doświadczenie w firmie z branży finansowej
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum rok w online marketingu,
  • Doświadczenie w tworzeniu kampanii emailowych
  • Zdolność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics i MS Excel w stopniu zaawansowanym, Google Tag Manager w stopniu podstawowym
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie we współpracy z partnerami afiliacyjnymi (marketingowymi)
Korzyści dla kandydata
  • Imprezy i wydarzenia integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • Świetna atmosferę i zgrany zespół
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • Szeroki zakres benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
  • Praca w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku
  • dofinansowanie wypoczynku
  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Elastyczna forma zatrudnienia (UoP, B2B, Zlecenie itd.)
  • Praca dla spółek z 7 krajów na 2 kontynentach
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Creamfinance (in the rebranding process to AvaFin (avafin.com) is an international Fintech group, operating since 2012. We utilize a state-of-the-art financial solutions technology platform to provide accessible loan products with minimal time-to-cash and maximum customer convenience.

We provide convenient loan products to consumers in 5 markets: Poland, Spain, Mexico, the Czech Republic, and Latvia, holding leading positions in each of these markets.

Since our establishment ten years ago, we demonstrated continuous growth reaching record profitability of EUR 3.4m in 2021, serving more than 1 million unique customers, and issuing loans amounting to over EUR 1bn.