Lambda S.A.

Zbrojarz/ brygadzista – praca w Szwecji

Wynagrodzenie
12,00 - 15,00 EUR Netto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Szwecja
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Szwedzki - Niewymagany
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja

Twoje zadania to:

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Korzyści:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Szwecji,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora.
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę.
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 145 SEK na rękę wykwalifikowany zbrojarz/do 175 SEK na rękę zbrojarz prowadzący).
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy odpoczywasz podziwiając Szwecje - nasze budowy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.
Wymagania (oczekiwane)

Wymagamy od Ciebie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami,

Jak Aplikować:

  • Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania aplikacji za pomocą przycisku aplikowania lub kontaktu telefonicznego w dni robocze do godziny 17:00.
  • Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.
  • Uprzedzamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
O firmie

Zbrojarz – praca w Szwecji

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francja oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Zbrojarz

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj
Skontaktuj się z pracodawcą