Verseo sp. z o.o.

Digital Marketing Team Leader

Wynagrodzenie
10 000,00 - 12 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Węglowa 1/3, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie zespołu w kontaktach z klientami, w szczególności podczas procesu reklamacji
  • testowanie nowych rozwiązań oraz strategii, aby osiągnąć założone cele marketingowe i biznesowe prowadzonych kampanii
  • nadzór nad prowadzeniem kampanii płatnych, wsparcie i pomoc w analizie wyników i optymalizacji
  • raportowanie pracy do Head of Customer Success & Development
  • współpraca z działem Optimization & Web Analytics
  • inicjowanie zmian w celu usprawniania procesów
  • tworzenie procesów i manuali do usprawniania pracy zespołu
Wymagania (mile widziane)
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zespołu
  • wyróżniasz się wysoką kulturą i efektywną organizacją własnej pracy
  • wsparcie pracy zespołu i raportowanie do Head of Customer Success & Development: projektowanie i wdrażanie procesów dla wsparcia pracy zespołu w zakresie realizacji kampanii płatnych. Tworzenie materiałów instruktażowych dla zespołu.
  • potrafisz zmotywować zespół i poprowadzić go do wyznaczonego celu
  • wiedza z zakresu analityki: zdolności analityczne oraz wiedza jak pracować z danymi i wyciągać wnioski w oparciu o Google Analytics 4.
  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w digital marketingu
  • wiedza z zakresu digital marketingu: w szczególności tworzenie i optymalizowanie kampanii płatnych. Dopasowywanie strategii i rozwiązań do potrzeb klientów B2B.
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim (min. B2)
  • cechujesz się otwartością oraz chęcią do zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • jesteś na bieżąco z nowinkami w zakresie digital marketingu
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu klienta korporacyjnego
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowy urlop
  • owoce
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o nowe kanały marketingowe,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa biblioteka
  • możliwość pracy zdalnej
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • permanentny proces nauki z najlepszymi w branży
  • zarobki: B2B → 10000 - 12000 zł netto + VAT,
  • brak dress code’u
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy.
  • sprecyzowane zadania i cele,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • napoje
  • nieograniczone możliwości rozwoju,

Pora dołączyć do zawodowców. Pod koniec dnia w Verseo 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 10 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. Portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj