BNI Poland Sp. z o. o.

Digital Project Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Chłodna 51, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowa elementów kampanii sprzedażowej,
  • tworzenie i optymalizacja stron www,
  • budowanie bazy kontaktów podwykonawców narzędzi digital​.
  • Głównym celem stanowiska jest koordynowanie projektów marketingowych w obszarze digital marketingu skierowanych do członków i potencjalnych członków organizacji BNI, BNI+ i Corporate Connections.
  • wsparcie zbierania danych analitycznych oraz działań z zakresu content marketingu,
  • zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych,
  • Codzienne zadania na tym stanowisku to:
Wymagania (oczekiwane)
  • 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów digitalowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektowaniem stron www, doświadczenie we współpracy z agencjami i bezpośredniej z deweloperami, web designerami,
  • tworzenie makiet stron www,
  • efektywna organizacja swojej pracy oraz pracy zespołu projektowego i podwykonawców,
  • referencje od poprzednich pracodawców,
  • implementacja narzędzi analitycznych (GSC, GTM, GA, Pixel FB, Linkeidn),
  • znajomość podstaw programów do edycji graficznej PS, XD,
  • sprawność w uczeniu się nowych narzędzi digital,
  • podstawowa znajomość zagadnień z obszaru: css, html, cyber security, infrastruktury serwerowej, konfiguracji DNS, systemy cms (wordpress), buildery WP (elementor, oxygen itd.), crm - Hubspot,
  • samodzielność i proaktywność,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym
  • wykształcenie wyższe,
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta.
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,
  • dopasowane do roli narzędzia pracy,
  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,
  • ubezpieczenie na życie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i prezentowanych kompetencji,
  • prywatna opieka medyczna
  • stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub UoP,
  • dofinansowanie zajęć sportowych

BNI to największa w Polsce i na świecie organizacja zrzeszająca przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy tworzą społeczność, w której pomagają sobie wzajemnie w rozwijaniu biznesów. Dzielą się zasobami, know-how i rekomendacjami, co przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

BNI to organizacja, która ciągle się rozwija!

Nasza siedziba zlokalizowana jest na 38. piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w centrum Warszawy. Dzięki temu mamy możliwość podziwiania pięknego widoku na panoramę Warszawy oraz poszerzania horyzontów.

Jedną z naszych najważniejszych wartości jest Nauka przez całe życie, do czego zachęcamy wszystkich Pracowników.