H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Doradca / Doradczyni Sprzedaży

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Siedlce, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności do współpracy w zespole, aktywnie przyczyniasz się do jego wzmacniania i budowania dobrej atmosfery w pracy.
  • W swoich działaniach zawsze stawiasz Klientów w centrum uwagi – udzielasz im pomocy i dzielisz się z nimi swoją wiedzą na temat mody i produktów.
  • Pracując zgodnie ze standardami H&M, wspierasz zespół w utrzymaniu porządku na sali sprzedaży, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe.
Wymagania (mile widziane)
  • Jakich osób poszukujemy:
  • Przedsiębiorczych i gotowych do myślenia nieszablonowego. ​
  • Graczy zespołowych, lubiących pracować w środowisku wielozadaniowym.​
  • Przyjaznych, towarzyskich, pozytywnych i chętnych do nauki.
Korzyści dla kandydata
  • możliwości rozwoju
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne).
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Elastyczne godziny pracy (praca zmianowa),
O firmie

Witamy w H&M!

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

H&M angażuje się w tworzenie zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska i aktywnie poszukuje wykwalifikowanych kandydatów bez względu na rasę, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, religię, narodowość, niepełnosprawność lub wiek #beyourselfandmoreathm.

Oto Twoja szansa na karierę z nieskończonymi możliwościami, jesteś zainteresowany/a?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj