GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Doradca DS. CZĘŚCI ASO MAN Zgorzelec

ul. Słowiańska 13, Zgorzelec (powiat zgorzelecki), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Organizujesz i nadzorujesz przygotowywanie wysyłek części do Klientów,
  • Zajmujesz się doborem i zamawianiem towaru u Dostawców,
  • Przyjmujesz dostawy części, skrupulatnie kontrolując ich ilość i jakość,
  • Jest odpowiedzialny za zabezpieczenie i sukcesywne uzupełnianie towaru zgodnie z instrukcjami przełożonego,
  • Wybierasz i przygotowujesz odpowiednie części do zleceń serwisowych, dbając o ich jakość,
  • Wprowadzasz przyjęty towar do systemu, dbając o precyzję i dokładność danych,
  • Starannie kontrolujesz złożone zamówienia i dbasz o ich poprawność,
  • Sprawnie obsługujesz system DMS/Fakturowanie.
  • Rozmieszczasz towar na regałach, tak aby był zawsze dostępny i uporządkowany,
  • Zadbasz o porządek w magazynie oraz przeprowadzisz regularne inwentaryzacje,
Wymagania (mile widziane)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, dziale części i akcesoriów lub w serwisie mechanicznym, ale jeśli jesteś pełen zapału, to jesteśmy gotowi Cię wdrożyć.
  • Umiejętność obsługi urządzeń i komputerów diagnostycznych, co jest kluczowe w naszej codziennej pracy,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, ponieważ jesteśmy częścią tego niezwykłego świata,
  • Prawo jazdy kat. B, ponieważ mobilność to istotny element naszej codziennej rutyny,
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz kompleksową opiekę medyczną, bo dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort.
  • prywatna opieka medyczna
  • Zapewniamy bogaty pakiet szkoleń w ramach posiadanych autoryzacji, bo wierzymy w ciągły rozwój.
  • Zdobędziesz cenne doświadczenie wśród specjalistów, którzy są liderami w swojej branży.
  • Zniżki na paliwo, bo doceniamy Twoją mobilność,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • Zniżki na smaczne posiłki w naszej gastronomicznej.
  • Masz szansę być częścią rewolucji elektrycznej mobilności, kreując przyszłość razem z nami.
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, bo doceniamy Twoją wiedzę i doświadczenie.
  • Medicover Sport, bo zdrowie i aktywność są dla nas ważne,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.
  • Tworzymy miejsce, gdzie Twoje pasje i umiejętności są cenione, a Twoje pomysły kształtują przyszłość.

Dołącz do Naszego Zespołu w Route A4 Sp. z o.o. - Twój Wyjątkowy Rozwój z Nami!

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, jeśli marzysz o pracy w miejscu, które inspiruje do rozwoju i tworzenia, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj