Imperial Tobacco Polska

Doradca Handlowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budować i utrzymywać odpowiedni zapas produktów ITPL
  • zapewniać najlepszą widoczność produktów oraz materiałów informacyjnych w punkcie sprzedaży
  • dobierać ofertę produktową odpowiednio do potrzeb konsumenckich
  • Na tym stanowisku będziesz:
  • we współpracy z Detalistami rozpoznawać potrzeby konsumentów
  • współpracować z Detalistą w zakresie rozwoju kategorii wyrobów tytoniowych jak i całego PSD
  • wykonywać zadania zwiększające odsprzedaż produktów ITPL ze sklepu zgodnie z planem sprzedaży
Wymagania (oczekiwane)
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętne zbieranie informacji z rynku
  • wykształcenie min. średnie
Korzyści dla kandydata
  • premię świąteczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • system kafeteryjny MyBenefit (miesięczne zasilenie 100-160 punktów (1 punkt = 1 zł))
  • auto służbowe do użytku prywatnego,
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • premia miesięczna uzależniona od wyników
  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"
  • prywatna opieka medyczna
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • premia roczna - "trzynastka"
  • ubezpieczenie grupowe
  • elastyczny czas pracy
  • karty przedpłacone
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Lunch Pass /dofinansowanie do posiłków (156 zł/miesiąc)
  • dofinansowanie do wakacji (1600-2800 brutto)
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie pakietu medycznego Luxmed
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • umowę o pracę na pełen etat przez Imperial Tobacco Polska S.A.
  • bezpłatny transport
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku (Wigilia i Sylwester) spoza puli urlopów
  • dofinansowanie do stołówki