Golden Rose Sp. z o. o.

Doradca Klienta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. aleja Wyzwolenia 18, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta,
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję klientów,
  • dbanie o estetykę, odpowiedni wizerunek punktu i dobrą ekspozycję towaru,
  • przyjmowanie dostaw.
  • doradztwo przy doborze sprzedawanych produktów,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym, również w soboty i niedziele handlowe.
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
Wymagania (mile widziane)
ukończony kurs wizażu lub umiejętność wykonywania makijażu.
Korzyści dla kandydata
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, wizażu, ekspozycji,
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • rabaty na zakupy.
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i wewnętrzne szkolenia zawodowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowania do wypoczynku,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

Jako marka Golden Rose jesteśmy dostępni na polskim rynku od 2003 roku i bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie klientów. Od wielu lat wciąż staramy się dla nich doskonalić i stawać naprzeciw oczekiwaniom.

Nasi pracownicy to pasjonaci kosmetyków i sztuki makijażu, a nasze produkty często zdobywają nagrody branżowe, np. tytuł Perła Rynku Kosmetycznego, Najlepszy Produkt czy Kosmetyk Wszech Czasów.

Punkty sprzedaży Golden Rose można odnaleźć niemal w każdym województwie, co daje nam motywację do ciągłego poszerzania naszej sieci dystrybucji.

Ponadto, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics, czyli jednego z największych producentów lakierów do paznokci na świecie.

Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE

zatrudni Doradcę Klienta

do punktu firmowego

w G.H. „GALAXY” w Szczecinie