Bricoman Polska Sp. z o.o.

Doradca Klienta - dział Budowlany

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbałość o dobry wygląd Działu Budowlanego (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych, przygotowanie plakatów cenowych)
  • Zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wykładanie towaru na półkę)
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów
Wymagania (oczekiwane)
  • Nastawienie na pracę z Ludźmi
  • Gotowość do pracy fizycznej, w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Chęć rozwoju
  • Dobrą organizacja pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie wielkopowierzchniowych
  • Znajomość produktów z Działu Budowlanego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe – będzie Twoim dodatkowym atutem;)
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Rabat pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia, programy rozwojowe
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie nauki języków
  • parking dla pracowników
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe świadczenia socjalne