Drosed Holding

Dyrektor Generalny

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Tomaszów Mazowiecki (powiat tomaszowski), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kreowanie, wdrażanie i nadzór nad planami Spółki
  • Tworzenie wizji i misji Spółki
  • Zarządzanie Spółką w zakresie strategicznym i operacyjnym
  • Zarządzanie budżetem Spółki
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju i celów biznesowych
  • Raportowanie stopnia realizacji planów do Prezesa i Rady Nadzorczej
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim
  • Reprezentowanie Spółki w relacjach z otoczeniem biznesowym
Wymagania (oczekiwane)
  • Sukcesy w sprawnym zarządzaniu organizacją
  • Umiejętność podejmowania trafnych i szybkich decyzji biznesowych
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu firmą w branży spożywczej (przetwórstwo mięsne)
  • Gotowość do realizacji wyzwań w różnych lokalizacjach spółek z Grupy Drosed (kolejne inwestycje)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2/C1)
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Elastyczny tydzień pracy dla osób z lokalizacji oddalonych od miejsca pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Benefity: opieka medyczna, premia urlopowa, karta sportowa, świadczenia socjalne i inne
  • komputer do użytku prywatnego
  • Auto służbowe klasy D
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Coroczne spotkania managerów Grupy Drosed we Francji i wymiana doświadczeń z francuską spółką matką LDC
  • prywatna opieka medyczna
  • Rozwój w strukturach Zarządu
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę z wynagrodzeniem uzależnionym od realizacji celów i wyników Grupy Drosed

Drosed Holding to spółka wiodąca w Grupie Drosed - jednego z głównych uczestników rynku produktów drobiowych w Polsce, z obrotami na poziomie ponad 2 mld złotych rocznie.

W skład Grupy DROSED wchodzą Spółki: Drosed Holding Sp. z o.o., Drosed S.A., Roldrob S.A., Sedar S.A., Drop S.A., Drosed Surowiec Sp. z o.o., NaturAgra Pasze Sp. z o.o, NaturAgra Drób Szlachetny Sp. z o.o., NaturAgra Wylęgarnie Sp. z o.o.

W naszym portfolio znajdują się marki:

Zagrodowy, Drosed, Podlaski i Drop. Specjalizujemy się w mięsach, od przetwórstwa drobiu poprzez produkty panierowane, pieczone, wędzone, wędliny i konserwy.

Grupa Drosed to ponad 3000 pracowników pracujących w 9 naszych spółkach w Polsce. Wierzymy, że dobre zespoły pracują efektywniej, wspierają się, pomagają sobie i dzielą się wiedzą.

Naszym celem jest budowanie i rozwój takich zespołów.

Dołącz do nas, jeśli chcesz mieć wpływ na jego tworzenie i chcesz być jego całością.

Zmieniaj i rozwijaj Grupę Drosed razem z nami.

Poznaj nas: www.drosedholding.pl i stwórz z nami zespół.