Expander

Dyrektor Oddziału

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizujesz założone cele sprzedażowe
  • Przeprowadzasz proces obsługi kredytu, zgodnie z wytycznymi instytucji współpracujących i nadzorujących - opcjonalnie
  • Wspierasz Klientów w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich finansowania (kredytu, ubezpieczenia) - opcjonalnie
  • Zarządzasz zespołem Ekspertów Finansowych i Nieruchomościowych oraz innymi pracownikami oddziału
  • Wspierasz firmę w zapewnieniu funkcjonowania oddziału zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi
Wymagania (mile widziane)
  • Masz doświadczenie w sprzedaży, w obszarach: kredytów hipotecznych i gotówkowych, produktów dla firm, ubezpieczeń lub produktów inwestycyjnych
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami a także umiesz ich motywować i inspirować do skutecznego działania
  • Masz wyższe wykształcenie
  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem
  • Posiadasz wiedzę z zakresu finansów i ekonomii
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne i sprzedażowe
  • Umiesz organizować czas pracy - zarówno swój jak i podległych pracowników
  • Jesteś w pełni dyspozycyjna/y
Korzyści dla kandydata
  • strefa relaksu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prosty i przejrzysty CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracę z klientami (procesem sprzedaży)
  • kawa / herbata
  • Pracę z klientami umawianymi przez Contact Center
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin
  • Prywatną opieka medyczna
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia współpracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz bardzo atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Służbowy laptop i telefon
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowy urlop
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie ze strony dedykowanych departamentów w Centrali firmy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Platformę kafeteryjną
  • Współpracę z kluczowymi partnerami nieruchomościowymi w Polsce
  • parking dla pracowników
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju menedżerskiego
  • ubezpieczenie na życie

Firmę Expander tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę. Spełniamy marzenia klientów i robimy to dobrze.

Expander jest liderem rynku pośrednictwa finansowego. Taka pozycja jest wynikiem zaufania i lojalności klientów wynikających z kompetencji ekspertów. Skutecznie pomaga klientom już od 2000 roku. Od 6 lat z dużymi sukcesami rozwija linię pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ogromne znaczenie dla osób poszukujących nieruchomości jest możliwość połączenia dwóch najważniejszych w tym procesie płaszczyzn: znalezienia nieruchomości, która idealnie spełni potrzeby kupującego oraz pozyskania kredytu hipotecznego, który pozwoli sfinansować zakup. Nasza firma to zespół ekspertów, którzy wspierają decyzje klientów od znalezienia wymarzonej nieruchomości, sfinansowania zakupu, ubezpieczenia oraz wykończenia pod klucz. Dołącz do lidera branży już dziś.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj