TelForceOne S.A.

E-commerce Manager

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzorowanie prac agencji zewnętrznych (Performance, SEO)
  • Współudział w testach i optymalizacji wprowadzanych nowych rozwiązań
  • Wdrażanie strategii i taktyk maksymalizacji sprzedaży w e-commerce z wykorzystaniem segmentacji użytkowników i różnych scenariuszy sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z Marketing Managerem
  • Dbałość o spójny i zgodny ze strategią wizerunek marki w przestrzeni online
  • Współtworzenie oraz nadzór nad realizacją strategii SEO i SEM przez zespoły wewnętrzne oraz agencje zewnętrzne
  • Poszukiwanie i testowanie nowych możliwości dla wzrostu konwersji
  • Rozwój platformy e-commerce w sektorze B2B
  • Analiza konkurencji i trendów w branży e-commerce
  • Monitorowanie analityki webowej oraz statystyk sprzedaży w celu optymalizacji prowadzonych działań
  • Współpraca ze specjalistami w organizacji odpowiedzialnymi m.in. za Marketing Automation, UI/UX, wprowadzanie nowości produktowych na e-commerce
  • Sugerowanie ulepszeń i udoskonaleń platformy sprzedażowej
  • Rekomendowanie działań na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Monitorowanie postępów w realizacji ustalonych celów biznesowych oraz najważniejszych KPI
  • Projektowanie i wdrażanie strategicznych planów sprzedaży i marketingu
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność analizowania danych z takich źródeł jak Google Analytics i Looker Studio, CRM oraz innych
  • Proaktywna postawa i nastawienie na szukanie nowych rozwiązań
  • Wiedzę z zakresu Marketing Automation, która pozwoli na współtworzenie i ocenę skuteczności nowych scenariuszy
  • Znajomość narzędzi e-commerce oraz umiejętność ich skutecznego wykorzystania
  • Doświadczenie i umiejętność z zakresu analizowania skuteczności działań SEO i SEM
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, nastawienie na pracę w powtarzalnych i skutecznych procesach, które będą jasne dla zespołu i współpracowników
  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • Możliwość kształtowania strategii marketingowej i sprzedażowej w kanale e-commerce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • Benefity pozafinansowe (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań w Spółce, której właścicielem jest podmiot branżowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży telefonii komórkowej i GSM
  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj