Briju 1920 Limited

E-commerce Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gniezno (powiat gnieźnieński), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z innymi działami i zewnętrznymi dostawcami;
  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji marketingu;
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, w tym wydajności sklepu online;
  • Zarządzanie leadami, praca nad UX/ UI;
  • Nawiązywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami, sprzyjających rozwojowi partnerstwa oraz przewagi konkurencyjnej na rynku e-commerce;
  • Efektywne wykorzystywanie SEO i SEM;
  • Zarządzanie sklepem internetowym;
  • Analiza trendów rynkowych i zachowań klientów w celu podejmowania trafnych decyzji biznesowych;
  • Przygotowywanie rekomendacji, analiz, raportów na potrzeby optymalizacji działań;
  • Budowanie i realizacja strategii e-commerce, w tym strategii marketingu internetowego;
  • Śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych, kluczowych dla branży;
  • Nadzór nad wizualną i techniczną stroną działania sklepu online;
  • Bieżące zarządzanie i modyfikowanie kampanii w celu zwiększenia jej efektywności;
  • Zarządzanie budżetem e-commerce, kontrola kosztów, realizacja celów sprzedażowych.
  • Praca z innymi kanałami e-commerce – marketplace, platformy mediów społecznościowych, aplikacje mobilne, strony internetowe;
  • Efektywne zarządzanie działem e-commerce;
  • Tworzenie i realizacja kampanii sprzedażowych (reklamowych) online;
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy pod presja czasu;
  • Znajomość narzędzi e-commerce takich jak platformy sklepów internetowych, systemów płatności online;
  • Umiejętność wyciągania wniosków i budowania rekomendacji opartych na analizie danych;
  • Zorientowanie na efekty i wynik finansowy podległego działu;
  • Kreatywność;
  • Orientacja na klienta;
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu działalnością e-commerce dla sieci, która prowadziła równoległą sprzedaż offline;
  • Zdolność do efektywnego zarządzania zespołem e-commerce (rekrutacja, szkolenia i motywacja pracowników);
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych: Facebook Ads Manager, Google Ads, Google Tag Manager;
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kampanii online;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu sklepem internetowym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość Google Analytics;
Korzyści dla kandydata
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji.
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach;
  • bony towarowe
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie;
  • ubezpieczenie na życie

Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!