ING Bank Śląski S.A.

Ekspert - Administrator Sieci

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
14 000,00 - 28 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • opracowanie dokumentacji technicznej
  • analiza problemów w złożonej infrastrukturze sieciowej
  • projektowanie architektury, kreowanie i rekomendowanie rozwiązań
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w rozległej infrastrukturze IT
  • utrzymanie obecnej infrastruktury sieciowej
  • wdrażanie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT
Wymagania (oczekiwane)
  • samodzielność i otwartość na ciągłe doskonalenie
  • bardzo dobra znajomość zagadnień firewalling (preferowane Fortinet, Cisco ASA, CheckPoint)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • 4+ lat doświadczenia w zarządzaniu środowiskiem sieciowym
  • umiejętność analizowania logów systemowych i incydentów oraz niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów
  • znajomość rozwiązań VPN (IPSec, SSL-VPN, L2TP)
  • bardzo dobra znajomość routing and switching, dobra znajomość sprzętu sieciowego Cisco
  • znajomość protokołów routingu dynamicznego, w szczególności OSPF i BGP
  • umiejętność automatyzacji, upraszczania czynności w obszarze sieci
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność pisania skryptów w Bash, Python, etc
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (rozwiązania: DDoS, IPS, IDS, etc.)
  • doświadczenie w pracy z chmurą publiczną (GCP i/lub Azure)
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych
  • edukacja i doświadczenie w zakresie ryzyka, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami
  • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie nauki języków
  • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
  • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów
  • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • ubezpieczenie na życie
  • hybrydowy model pracy
  • dodatkowe dni wolne

W ING wierzymy w świat, w którym każdy ma prawo do rozwoju na swoich zasadach, bo zasada „do your thing” dotyczy nie tylko naszych klientów, ale również ponad 8 tys. pracujących osób. Osób, które każdego dnia sprawiają, że niemal 4,5mln klientów ma dostęp do bezpiecznej i przyjaznej bankowości. Z myślą o wszystkich osobach pracujących w ING dbamy o ich dobrostan i komfort we wszystkich dostępnych modelach pracy – stacjonarnie w nowoczesnych przestrzeniach, hybrydowo czy online.

Nasza kultura to unikalne połączenie nieustającego kwestionowania status qvo i zwinnych metod pracy, które dają przestrzeń do szukania coraz lepszych rozwiązań w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu.

Budujemy organizację opartą na szacunku, wspólnie tworzymy społeczności i sieci pracownicze, takie jak „Różnorodni”, „Rainbow Lions” czy „Kobiety ING”. Inspirujemy się nawzajem do włączania się w działania ESG, bo wierzymy, że od naszych dzisiejszych decyzji zależy to co zastaną następne pokolenia.

W ING kultura, system wartości oraz innowacyjność tworzą środowisko, w którym wszyscy mają równe szanse na sukces, co 15 lat z rzędu zostało docenione w certyfikacji Top Employer.