PGE PAK Energia Jądrowa SA

Ekspert ds. Hydrogeologii

Miejsce zatrudnienia
ul. Nowogrodzka 11, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej z zakresu hydrogeologii, w tym pozyskiwanie i interpretacja danych archiwalnych;
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej, w tym przygotowanie i prowadzenie postępowań zakupowych w zakresie badań hydrogeologicznych;
  • Współpraca z doradcami technicznymi, ekspertami zewnętrznymi oraz z dostawcą technologii w kontekście zagadnień hydrogeologicznych;
  • Praca w multidyscyplinarnym zespole eksperckim, w tym wymiana doświadczeń i udział w wewnętrznych konsultacjach z zakresu geologii, geofizyki, geotechniki, sejsmologii, hydrologii oraz z zakresu ochrony środowiska.
  • Opracowywanie materiałów, sprawozdań, prezentacji;
  • Opracowanie programu badań hydrogeologicznych dedykowanych do oceny terenu pod lokalizację obiektu jądrowego;
  • Udział w konferencjach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych;
  • Udział w opracowaniu raportu lokalizacyjnego i innych dokumentów na potrzeby uzyskania zezwolenia na budowę dla elektrowni jądrowej;
  • Organizowanie spotkań projektowych z wykonawcami i podwykonawcami;
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie oceny terenu pod lokalizację obiektu jądrowego;
  • Samodzielne wykonywanie innych analiz, modeli hydrogeologicznych, modeli konceptualnych, opracowań technicznych;
  • Nadzór nad umowami podwykonawczymi;
  • Udział w opracowaniu raportu OOŚ, w tym w zakresie wpływu przedsięwzięcia na wody podziemne, dobór/projektowanie rozwiązań chroniących wody podziemne, opracowywanie planów monitoringu wód gruntowych dla różnych etapów realizacji przedsięwzięcia;
  • Weryfikacja produktów umowy, raportów, sprawozdań otrzymywanych od wykonawców zewnętrznych, w tym założeń do modeli hydrogeologicznych i wyników modelowania;
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2/C1, w tym biegła umiejętność posługiwania się językiem branżowym;
  • Znajomość Prawa geologicznego i górniczego, Prawa ochrony środowiska oraz Prawa wodnego;
  • Praktyczna znajomość specjalistycznego oprogramowania technicznego: Visual ModFlow, Groundwater Vistas, ArcGIS, GeoStar;
  • Doświadczenie w wykonywaniu modelowania przepływu wód podziemnych;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne: geologia, hydrogeologia i pokrewne;
  • Uprawnienia geologiczne kategorii IV lub V;
  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku hydrogeologa, potwierdzone osobistym wykonywaniem dokumentacji hydrogeologicznych/ raportów/ ekspertyz oraz opracowań naukowych dotyczących m. in. przedsięwzięć mogących negatywnie oddziaływać na wody podziemne, w tym powodować ich zanieczyszczenie;
  • Prawo jazdy kat. B.
Korzyści dla kandydata
  • Super atmosferę w przyjaznym środowisku pracy;
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku pracy;
  • prywatna opieka medyczna
  • Praca na odpowiedzialnym stanowisku w unikatowym projekcie;
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, Luxmed., ubezpieczenie na życie).
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju osobistego, nabycie unikalnych kompetencji na projekcie jądrowym;
PGE PAK Energia Jądrowa S.A. to spółka celowa PGE Polskiej Grupy Energetycznej i ZE PAK, która będzie brała udział w realizacji budowy elektrowni jądrowej w Koninie/Pątnowie w Wielkopolsce.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj