Expander

Ekspert ds. Nieruchomości

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Pozyskujesz nowych Klientów oraz nieruchomości do sprzedaży
  • Uczestniczysz w szkoleniach i podnosisz swoje kwalifikacje
  • Przygotowujesz dokumenty
  • Przeprowadzasz transakcję zgodnie z wytycznymi instytucji współpracujących i nadzorujących
  • Dokonujesz prezentacji nieruchomości
  • Wspierasz Klientów w znalezieniu nieruchomości najbardziej dopasowanej do ich potrzeb lub w sprzedaży ich nieruchomości
  • Współpracujesz z zespołem i Partnerami
  • Utrzymujesz relację z Klientami
  • Zarządzasz ofertami na portalach branżowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne i sprzedażowe
  • Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem
  • Jesteś w pełni dyspozycyjna/y
Wymagania (mile widziane)
Wiedza na temat rynku nieruchomości
Korzyści dla kandydata
  • Ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • Dostęp do szerokiej bazy Klientów posiadających relację z Expanderem
  • Platforma kafeteryjna
  • Autorski pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia współpracy
  • Produkty na wyłączność
  • Najwyższe stawki prowizyjne na rynku
  • ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie ze strony Menedżera oraz dedykowanych departamentów w Centrali firmy
  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych - zarówno wewnętrzne jak i z Partnerami biznesowymi (deweloperzy, firmy wykończeniowe)
  • prywatna opieka medyczna
  • Prosty i przejrzysty CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracę z klientami (procesem sprzedaży)
  • Służbowy telefon i laptop
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Innowacyjny program do współpracy z firmami i deweloperami
  • Prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • Możliwość sprzedaży "od zaraz", dzięki dostępnym w ofercie nieruchomościom od deweloperów (produkty mieszkaniowe, inwestycyjne, usługowe)
  • Możliwość obsługi Klientów poszukujących nieruchomości pozyskanych przez naszą firmę
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju eksperckiego i dodatkowe ścieżki (menedżerska oraz mentorska)

Firmę Expander tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę. Spełniamy marzenia klientów i robimy to dobrze.

Expander jest liderem rynku pośrednictwa finansowego. Taka pozycja jest wynikiem zaufania i lojalności klientów wynikających z kompetencji ekspertów. Skutecznie pomaga klientom już od 2000 roku. Od 6 lat z dużymi sukcesami rozwija linię pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ogromne znaczenie dla osób poszukujących nieruchomości jest możliwość połączenia dwóch najważniejszych w tym procesie płaszczyzn: znalezienia nieruchomości, która idealnie spełni potrzeby kupującego oraz pozyskania kredytu hipotecznego, który pozwoli sfinansować zakup. Nasza firma to zespół ekspertów, którzy wspierają decyzje klientów od znalezienia wymarzonej nieruchomości, sfinansowania zakupu, ubezpieczenia oraz wykończenia pod klucz. Dołącz do lidera branży już dziś.