PGE Baltica sp. z o.o.

Ekspert ds. Zarządzania Projektami

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja prac z zakresu aktywnego zarządzania ryzykiem projektu. Bieżące monitorowanie statusu ryzyka projektowego, eskalowanie ewentualnych zagrożeń, monitorowanie realizacji działań zaradczych.
  • Opracowywanie materiałów statusowych/ informacyjnych, analiz projektowych oraz wsadu merytorycznego do dokumentacji decyzyjnej Projektu. Sporządzanie wybranych zarządczych dokumentów projektowych.
  • Realizacja prac z zakresu pozyskiwania wymaganych zgód korporacyjnych. Wspieranie Dyrektora Projektu w nadzorowaniu realizacji projektu zgodnie z obowiązującymi zgodami korporacyjnymi.
  • Bieżące wspieranie Dyrektora Projektu budowy Morskiej Farmy Wiatrowej w realizacji codziennych zadań z zakresu zarządzania projektem.
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki zaangażowanymi w realizację projektu.
  • Samodzielne prowadzenie lub koordynowanie realizacji wybranych zadań projektowych lub prac na rzecz projektu, dostarczanie wybranych produktów projektu (Project deliverables) lub pełnienie nadzoru nad realizacją wybranych kontraktów według bieżących potrzeb.
  • Wspieranie Dyrektora Projektu w pracach związanych z nadzorem nad postępem prac projektowych (z uwzględnieniem harmonogramu i budżetu – we współpracy z dedykowanymi współpracownikami). Samodzielny nadzór nad realizacją w wymaganym terminie, zakresie i jakości wybranych zadań projektowych wykonywanych przez współpracujące komórki merytoryczne / członków zespołu projektowego.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania ryzykiem i project controls.
  • Zdolności interpersonalne pozwalające na efektywną współpracę z Zarządem, kadrą kierowniczą Spółki, wykonawcami i członkami zespołu projektowego.
  • Umiejętność opracowania raportów/zestawień, prowadzenia prezentacji i korespondencji, przygotowania umów, redagowania procedur, zasad i instrukcji.
  • Biegły język angielski w mowie i piśmie – jako warunek konieczny (praca również w języku angielskim).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji multidyscyplinarnych projektów w branży budowlanej i/lub energetycznej.
  • Doświadczenie w pracy przy opracowaniu lub weryfikacji dokumentacji prawnej i technicznej.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w sektorze w branży energetycznej.
  • Elastyczność w dostosowywaniu się do wielu wymagań, zmieniających się priorytetów, wielozadaniowości.
  • Proaktywny i zorientowany na rozwiązania styl pracy z wysokorozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi.
  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia analiz biznesowych oraz umiejętność przygotowania podsumowań/ streszczeń menedżerskich (executive summary).
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, ekonomii lub techniczne.
  • Znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym (Word – umiejętność redagowania pism i wniosków, Excel – zaawansowany, Power Point)
  • Wnikliwość, umiejętność wyciągania i formułowania wniosków, inicjatywa w działaniu, efektywność w realizacji wyznaczonych celów.
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami, mile widziana certyfikacja projektowa (np. PMI, PRINCE2).
  • Idealny kandydat powinien posiadać praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami przy dużych (powyżej miliarda PLN) przedsięwzięciach infrastrukturalnych w sektorze energetycznym. Preferowane będzie doświadczenie w sektorze Offshore w Polsce lub za granicą.
  • Praktyczne doświadczenie związane z realizacją procesów inwestycyjnych oraz zarządzania projektami.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania decyzji.
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowy urlop
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery.
  • owoce
  • Pracę w multidyscyplinarnym międzynarodowym zespole.
  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią największej krajowej Grupy Kapitałowej sektora energetycznego.
  • prywatna opieka medyczna
  • opieka stomatologiczna
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej organizacji.
  • Szansę na udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Baltica została powołana w styczniu 2019 roku, jako spółka odpowiedzialna za realizację Programu Offshore w Grupie Kapitałowej PGE.

Więcej informacji na stronie www: https://pgebaltica.pl/

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj