BIOMED S.A.

Elektromechanik Utrzymanie Ruchu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleja Sosnowa 8, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • planowanie oraz prowadzenie dokumentacji remontów oraz napraw urządzeń, linii, maszyn i instalacji produkcyjnych
  • usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych w celu minimalizacji ich czasu przestoju
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie napraw lub remontów urządzeń produkcyjnych
  • praca 8h i zmianowa 12h co 48h
  • obsługa i konserwacja urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • wykształcenie średnie, zawodowe kierunkowe lub wyższe kierunkowe
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyka w posługiwaniu się sprzętem warsztatowym i naprawczym
  • obsługa i konserwacja urządzeń technologicznych
  • uprawnienie eksploatacyjne SEP „E” 1kV
  • umiejętność pracy w grupie
Korzyści dla kandydata
  • Bilety do teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń : upominki świąteczne, dofinansowanie do wczasów, kolonii dziecięcych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
  • możliwość rozwoju
  • paczki świąteczne
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna – ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków - to polska firma biotechnologiczna, działająca nieprzerwalnie od 1945 r. Cechują nas innowacyjne rozwiązania i nowatorskie pomysły, które zapewniają najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Podstawą działalności naszej firmy jest produkcja: szczepionek, probiotyków, suplementów diety, alergenów, jak również preparatów diagnostycznych, podłoży i wskaźników.