Energa Wytwarzanie S.A.

Elektromonter ds. urządzeń elektroenergetycznych

Miejsce zatrudnienia
Słupsk, Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Terminowe, rzetelne, efektywne i prawidłowe wykonywanie przydzielonych przez przełożonego zadań
  • Wykonywanie drobnych prac modernizacyjnych w nastawniach i rozdzielniach nn i Sn oraz automatyki obiektowej w ramach własnego wykonawstwa
  • Przeglądy, konserwacje i pomiary eksploatacyjne urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki obiektowej
  • Usuwanie usterek urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki obiektowej
  • Prowadzenie pojazdu kat. B
Wymagania (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia kwalifikacyjne "E" gr. I do 1 kV - powyżej 1 kV będą dodatkowym atutem
  • Uprawnienia kwalifikacyjne gr. II będą dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie z kierunku elektrycznego lub automatyki - wymagany dyplom technika
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowy urlop
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • brak dress code’u
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
Energa Wytwarzanie S.A. to spółka należąca do Grupy Energa wchodzącej w skład Grupy PKN ORLEN. Prowadzi działalność w obszarze wytwarzania energii elektrycznej z OZE oraz świadczy usługi systemowe. Spółka zarządza największą w kraju przepływową Elektrownią Wodną we Włocławku, Elektrownią Szczytowo-Pompową w Żydowie, 44 małymi elektrowniami wodnymi zlokalizowanymi głównie w północnej Polsce. Dodatkowo spółka eksploatuje 6 farm wiatrowych zlokalizowanych w północnej i środkowej Polsce oraz 2 elektrownie fotowoltaiczne w Gdańsku i Czernikowie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj