Zarmen Sp.z o.o.

Elektryk - Elektromechanik - Elektromonter

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • systematyczne dokonywanie inspekcji, przeglądów i remontów sprzętu, urządzeń i instalacji elektrycznych.
  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń, napędów, instalacji, aparatów elektrycznych oraz sterowniczych,
  • przygotowanie i wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych,
Wymagania (mile widziane)
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • sprawna umiejętność w posługiwaniu się narzędziami w wykonywaniu pomiarów i badań urządzeń i sprzętu elektrycznego,
  • podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność,
  • dyspozycyjność.
  • kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryk/elektromechanik/elektroenergetyk/elektromonter),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZARMEN Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano - montażowych i służb utrzymania ruchu zakładów przemysłowych. Realizuje inwestycje przemysłowe w formule generalnego wykonawstwa, zapewniając inwestorowi kompletną realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”.

ZARMEN jest podmiotem dominującym GRUPY ZARMEN - lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 9 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmen.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj