CONTEC S.A.

Elektryk Utrzymania Ruchu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z Głównym Elektrykiem w zakresie aktualizacji dokumentacji elektrycznej
  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Kierowanie się podstawowymi wartościami bezpieczeństwa i uczciwości, co oznacza branie odpowiedzialności za własne działania przy jednoczesnej trosce o współpracowników i firmę
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów/konserwacji maszyn i instalacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi prowadzącymi prace remontowe na terenie zakładu produkcyjnego
  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw instalacji i urządzeń elektrycznych
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych instalacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej w szczególności schematów elektrycznych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz działania w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP w zakresie E do 1 kV
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie przy wykonywaniu okresowych pomiarów parametrów instalacji i urządzeń
Korzyści dla kandydata
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia kwartalna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Spotkania integracyjne pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity finansowane przez Pracodawcę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową (MultiSport), dofinansowanie do wczasów
  • Umowę o pracę na pełen etat
O firmie

Contec S.A. - polska marka z autorską technologią

Contec to firma przyspieszająca transformację przemysłu do gospodarki obiegu zamkniętego, która zajmuje się przetwarzaniem opon samochodowych. W swojej ofercie posiadamy: odzyskaną sadzę techniczną, olej popirolityczny i stal.

Znajdujemy się w czołówce światowych firm specjalizujących się w obszarze pirolizy. W 2021 roku zdobyliśmy nagrodę w konkursie “Liderzy ESG” w kategorii “Innowacja”.

Do naszego zespołu poszukujemy ekspertów, dla których tak, jak dla nas zrównoważony rozwój stanowi jedną z podstawowych wartości. Zapewniamy stabilne i rozwojowe miejsce pracy z możliwością poszerzania swoich kompetencji.

www.contec.tech