ITFS sp. z o.o.

Frontend Developer (Angular)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
125,00 - 135,00 PLN Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Praca w Agile (stosujemy podejście SAFe)
  • Tworzenie nowych funkcjonalności w Angular 11+
  • Utrzymanie istniejących aplikacji
  • Udział w rozwoju aplikacji JAVA (jeśli lubisz backend ;))
  • Code review
  • Współpraca z innymi rolami, takimi jak QA, BA, PM i PO
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość: TypeScript, Angular, RxJS, Microservices architecture (REST),
  • Doświadczenie w formułowaniu user stories za pomocą Jira i/lub Confluence
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Znajomość: IntelliJ, WebStorm, Git, BitBucket, Confluence, Jira
  • Znajomość: Swagger, SonarQube, Splunk, Jenkins, Nexus, Maven, Kubernetes & Docker
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet opieki księgowej (do 3 wpisów miesięcznie)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że od 2020 regularnie zostajemy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes (2020, 2021, 2022 i 2023). Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.