ENERGA – OPERATOR S.A.

Główny Specjalista ds. Nadzoru Dostaw

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór i koordynacja procesów zakupowych, logistyczno -magazynowych realizowanych w Spółce
  • Udział w negocjacjach
  • Operacyjna koordynacja wewnątrz Spółki strategicznych umów na dostawy inwestorskie materiałów elektroenergetycznych
  • Weryfikacja i ocena techniczna ofert
  • Koordynowanie prac w zakresie przygotowania planów postępowań zakupowych
  • Uczestnictwo w zespołach operacyjnych związanych z realizacją procesów zakupowych i gospodarki magazynowej
  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja prognoz zapotrzebowania na strategiczne materiały elektroenergetyczne objęte dostawami inwestorskimi
  • Udział w pracach zespołów zakupowych
  • Ustalanie warunków umów z dostawcą
  • Udział w procesie cyklicznej oceny dostawców
Wymagania (mile widziane)
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość prawa energetycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość branży energetycznej i zasad funkcjonowania Operatorów Systemu Dystrybucyjnego
  • Biegła znajomość programu MS Office, szczególnie Excel i Power Point
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu logistycznym, technicznym, ekonomicznym lub prawniczym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zakupowym, zarządzania łańcuchem dostaw lub podobnym obszarze
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność formułowania warunków zakupowych w zakresie usług i dostaw
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania i analizowania danych
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop
  • ubezpieczenie na życie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • brak dress code’u
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • program emerytalny
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj