HR Level Up

Główny Specjalista / Główna Specjalistka ds. Budżetowania i Analiz HR

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
8 000,00 - 10 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie raportów, prognoz oraz symulacji z obszaru zarządzania kosztami pracowniczymi oraz etatyzacji,
  • współpraca z dostawcą płacowym, działem finansowym, kadrą zarządzającą oraz związkami zawodowymi,
  • koordynowanie procesu budżetowania kosztów personalnych oraz kontrola jego wykonania,
  • przygotowywanie danych do list płac, sporządzanie umów zlecenia oraz nadzór nad realizacją kosztów działu HR,
  • współpraca z menedżerami w celu właściwego kształtowania polityki wynagrodzeń,
  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR,
  • czynny udział w projektach HR,
  • wsparcie operacyjne w obsłudze spraw pracowniczych,
  • wsparcie procesów zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.
  • rekomendowanie poziomu wzrostu wynagrodzeń dla pracowników oraz wynagrodzeń dla kandydatów do pracy,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy w zespole.
  • znajomość prawa pracy oraz przepisów, które mają wpływ na wynagrodzenia i plany świadczeń,
  • wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków z dużej ilości danych,
  • znajomość zagadnień dotyczących budżetowania kosztów pracy, optymalizacji kosztów zatrudnienia oraz systemów wynagradzania i premiowania,
  • dokładność oraz samodzielność w działaniu,
  • zaawansowana znajomość programu Excel,
  • Google jako środowisko pracy wraz z niezbędnymi narzędziami,
  • dodatkowy urlop
  • rozwój zainteresowań w ramach licznych sekcji sportowych.
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjny pakiet benefitów między innymi: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, dofinansowania do karty Multisport, 2 dodatkowe dni urlopu,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia poprzez uczestnictwo w dużych zmianach technologicznych i organizacyjnych,
  • po okresie wdrożenia - możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • miłą atmosferę pracy :)

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Level Up zaspokaja wiele potrzeb naszych Partnerów, zarówno Klientów jak i Kandydatów:

Level Up bo wspólnie wspinamy się na wyższy poziom !

Level Up bo lubimy dynamiczny rozwój !

Level Up bo sukces mamy wpisany w nasze DNA!

Level Up bo uważamy że nasi Klienci oraz Kandydaci zasługują na serwis najwyższej jakości😊

Dostarczamy naszym Partnerom coraz szerszy pakiet usług, sprawniejszy przepływ informacji i niezawodność w działaniu.