Briju 1920 Limited

Grafik komputerowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Ignacego Paderewskiego 25, Gniezno (powiat gnieźnieński), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (m.in. ulotek, wizytówek, opakowań, materiałów na potrzeby reklamy zewnętrznej),
  • Przygotowywanie projektów na potrzeby Social Media,
  • Wsparcie działu marketingu i e-commerce w bieżących projektach,
  • Aktywne wsparcie nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje, prezentacje
  • Dbanie o spójność przygotowywanych materiałów,
  • Adaptacja istniejących layoutów graficznych i ich modyfikacje,
  • Projektowanie graficzne materiałów marketingowych (m.in. layoutów reklam, bannerów, plakatów, katalogów, ulotek, newsletterów oraz grafik digital),
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność obsługi programów graficznych (biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustator, InDesign, Corel Draw),
  • Precyzja i dbałość o szczegóły,
  • Wysoki stopień kreatywności i twórczości w zakresie tworzenia grafik i wzorów,
  • Znajomość aktualnych trendów w grafice, identyfikacji wizualnej,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w grafice produktowej),
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnej pracy, planowania czasu i terminów realizacji, priorytetowanie zadań,
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy.
  • Komunikatywność, pasja i zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zdolności graficzno – artystyczne potwierdzone w portfolio – warunek konieczny,
  • Zmysł graficzny – nie tylko w teorii, ale również w praktyce,
  • Sprawna organizacja pracy własnej i dotrzymywanie terminów,
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie;
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Bony towarowe