TelForceOne S.A.

Graphic Designer DTP

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Retusz i obróbka graficzna zdjęć – pokaż nam, co powinniśmy widzieć
  • DTP – przygotowywanie projektów do druku, wykrojniki, dobre kontakty z drukarniami
  • Projektowanie kreatywnych i twórczych materiałów graficznych pod opakowania i materiały POS
  • Udział w kreowaniu projektów marketingowych – chcemy, byś wychodził/a z inicjatywą i potrafił/a obronić swoją wizję
  • Branding – pomóż nam zbudować świadomość naszych marek
Wymagania (oczekiwane)
  • Zmysł plastyczny i estetyczny, kreatywność i umiejętność bronienia swojej wizji artystycznej
  • Śledzenie trendów, podążanie za nowościami, szukanie nowych rozwiązań i zainteresowanie nowymi technologiami w tym AI
  • Doświadczenie na stanowisku grafika kreatywnego - im dłuższe tym lepiej, ale hej – sprawdzimy Cię w praktyce, nie martw się brakiem świadectw pracy
  • Świetna obsługa Photoshopa, Illustratora, InDesigna, Blender
  • Samodzielność, chęć podejmowania wyzwań i ustalania priorytetów – cenimy osoby, które przejmują ster
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań, display’i, instrukcji, składzie książek, zmysł techniczny
  • Rozróżnianie potrzeb mediów digitalowych i drukowanych
Korzyści dla kandydata
  • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd komunikacją miejską;
  • elastyczny czas pracy
  • Współuczestniczenie w realizacji projektów graficznych, które możesz spotkać min. na półce w jednej z największych sieci handlowych FMCG;
  • Różnorodne benefity min. zniżki na firmowe produkty, opieka medyczna ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi Twoich kompetencji;
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub B2B;
  • Parking dla pracowników;
  • brak dress code’u
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Praca stacjonarna;
  • parking dla pracowników
  • Możliwe godziny pracy (7-15, 8-16, 9-17);
  • program rekomendacji pracowników
Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj