To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
8 000,00 - 10 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
Zanzibar, Tanzania
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Praca za granicą
Opis stanowiska

Resort Mystique to niepowtarzalny projekt zlokalizowany na wyspie Zanzibar, wśród najpiękniejszych plaż i wysokich palm, łagodnie chylących się ku turkusowemu Oceanowi Indyjskiemu. Zanzibar to wyspa położona na Oceanie Indyjskim, formalnie część państwa Tanzanii. Tropikalny klimat, bogata roślinność, przepiękne plaże i niezwykła mieszanka wpływów czterech kultur (arabska, indyjska, europejska i afrykańska) sprawią, że czas spędzony na wyspie będzie niezapomniany!

Zbuduj go razem z nami!

Miejsce pracy: Zanzibar

ZADANIA:
•    montż instalacji zewnętrznych i wewnętrznych wodno-kanalizacyjnych

Wymagania (oczekiwane)

•    co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe
•    preferowana współpraca w formie B2B
•    umiejętność  czytania dokumentacji technicznej
•    mile widziana komunikacja w j. angielskim

Korzyści dla kandydata

OFERUJEMY
•    zakwaterowanie na miejscu i bilety lotnicze
•    atrakcyjne wynagrodzenie 8-10  tysięcy PLN
•    praca naprzemienna: 3 miesiące Zanzibar/1 miesiąc Polska