Fitech Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk (B&R)

Miejsce zatrudnienia
ul. Aleja Pokoju 18C, Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • bierzesz udział w pracach na wszystkich etapach projektu: od zapoznania się z potrzebami klienta, poprzez przygotowanie aplikacji PLC (języki programowania zgodne z IEC) / HMI, aż po uruchomienie i walidację maszyny;
  • masz możliwość krótkich wyjazdów do Klienta (kilka razy w roku)
  • rozwijasz istniejące projekty (wdrażasz nowe rozwiązania)
  • pracujesz w zespole projektującym maszyny na zlecenie klienta
Wymagania (mile widziane)
  • jesteś absolwentem kierunków elektronicznych (lub pokrewnych np. telekomunikacja, elektrotechnika, mechatronika, automatyka, robotyka)
  • znasz języki programowania PLC zgodnych z IEC
  • znasz program EPLAN
  • znasz rozwiązania hardware firmy Beckhoff Automation / Mitsubishi Electric / National Instruments
  • posiadasz uprawnienia SEP do 1kV
  • znasz system Oracle EBS, środowiska SharePoint
  • potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim
  • znasz technologie montażu elektroniki
  • potrafisz i lubisz współpracować w zespole
  • znasz bardzo dobrze działania sterowników PLC B&R
  • znasz programy CAD/CAM
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znasz układy Motion i układy pneumatyczne / hydrauliczne
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • jesteś samodzielny w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji
  • znasz metody sterowania
  • znasz wymagania PPAP, metody SPC
  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Automatyka
  • znasz statystyczne metody kontroli procesu
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne
  • kawa / herbata
  • możliwość angażowania się inicjatywy charytatywne
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code-u
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie: programy inżynierskie w zależności od stanowiska m.in EPLAN, TIA Portal, Robot Studio, Automation Studio; system ERP Oracle, JIRA, SharePoint; zarządzania projektami i dokumentacją
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • darmowy parking
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym pracy zdalnej i biurowej (1 dzień w tygodniu zdalny)
  • stabilne zatrudnienie w firmie ze 100proc. polskim kapitałem
  • program rekomendacji pracowników
  • elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 6:00 a 10:00)
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj