Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Inżynier ds. BIM

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Limanowa (powiat limanowski), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie budów przy użyciu platformy cyfrowej CDE na potrzeby komunikacji, kontroli jakości, odbiorów technicznych, BHP oraz innych procesów wg potrzeb
  • Współpraca wewnętrzna z Kierownikiem Technicznym, zespołem specjalistów branżowych przy projekcie,
  • Współpraca zewnętrzna z Projektantami i Podwykonawcami w zakresie informacji o projekcie
  • Kontrolowanie Planu Wykonania BIM, umów, protokołów i procedur w zakresie administrowania i współpracy,
  • Tworzenie i administrowanie narzędziami koordynacji wewnętrznej i zewnętrznej, wdrażanie i monitorowanie
  • Przygotowywanie modeli dla części zakresu projektowego, w oparciu o dokumentację 2D oraz na potrzeby budowy (w wykorzystanie Autodesk Revit, Civil 3D),
  • Wsparcie we wdrażaniu technologii i metodyki BIM na Projekcie w zakresie wybranych zastosowań,
  • Tworzenie przepływów pracy dla działów projektów, integracja rozwiązań BIM i danych pomiędzy działami,
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu wraz z centralą firmowych procedur w zakresie BIM i cyfryzacji
  • Praca z otwartym formatami danych, w tym .ifc
  • Wsparcie wdrożenia i administracji platformy do zarządzania informacją na budowie,
  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych sesji szkoleniowych dla interesariuszy projektu dotyczących wykorzystania BIM w projekcie, w tym personelu na placu budowy,
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Profesjonalne doświadczenie w pracy z Revit, Navisworks Manage oraz Civil 3D (znajomość kolekcji Autodesk AEC),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie wyższe – budownictwo, architektura, geodezja lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Asertywność, decyzyjność, proaktywność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy u generalnego wykonawcy: na budowie lub biurze,
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji platformami cyfrowymi typu CDE,
  • Mile widziana umiejętność pracy z oprogramowaniem Dalux, BIMcollab, Dynamo, PowerProject, QGIS.,
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych