Knorr-Bremse

Inżynier ds. Walidacji i Uruchomień Systemów Hamulcowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Leona Henryka Sternbacha 1, Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadzanie testów odbiorczych (statycznych i dynamicznych) systemów hamulcowych na pojeździe
  • Definiowanie sekwencji testowych systemu hamulcowego
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania sterowników hamulcowych
  • Przygotowanie dokumentacji testowej/odbiorczej
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika, mechatronika i pokrewne)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Język angielski - dobra znajomość w mowie i piśmie,
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość budowania nowej jednostki biznesowej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ścieżkę rozwoju w organizacji globalnym będącej liderem branży kolejowej z silną obecnością w Polsce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe, program akcji pracowniczych)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy ponad 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.