IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

Inżynier jakości

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie instrukcji i procedur oraz ich wdrażanie poprzez szkolenie odpowiednich działów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientem
  • Planowanie jakości w projektach (od wewnętrznych ustaleń po uruchomienie produkcji)
  • Kontrola przychodzących komponentów i kontrola produktu końcowego
  • Uruchamianie działań usprawniających poprzez analizę trendów w zakresie kontroli przeprowadzanych podczas produkcji
  • Przeprowadzanie i ocenianie analiz zagrożeń i ryzyka
  • Zapewnianie zgodności z normami i standardami klienta
  • Przygotowywanie dokumentów planu kontroli procesu wymaganego do obsługi każdej fazy budowy (prototyp, pre-serial, serial)
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość zagadnień jakościowych APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP/PPA, ISO 9001; 140001 będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów lub doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w firmie produkcyjnej
  • Pracę w zespole w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Rozwój umiejętności w środowisku produkcyjnym i nowych technologiach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.