AAS Sp. z o.o.

Inżynier procesu ds. nowych uruchomień – branża automotive z j. angielskim

Miejsce zatrudnienia
Gliwice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w grupach roboczych (FMEA, Problem Solving)
  • Raportowanie statusu projektu
  • Prowadzenie, nadzór i analiza badania zdolności maszyn i procesu;
  • Opracowywanie, doskonalenie i zarządzanie planami kontroli oraz powiązanej dokumentacji jakościowej dla procesu produkcyjnego;
  • Realizacja powierzonych projektów zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi
  • Gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień;
  • Współpraca z komórkami centralnymi w zakresie wdrażanych projektów
  • Nadzorowanie wdrożeń nowych narzędzi i oprzyrządowania;
  • Udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów;
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych uruchomień
Wymagania (mile widziane)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP; VDA
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z dostawcami oraz Klientami z zagranicy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz / dyspozycyjność 1 mc
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive – znajomość charakterystycznych dla tej branży narzędzi i norm jakościowych ISO TS, APQP, PPAP, FMEA etc.;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami
  • Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość delegacji zagranicznych
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Ciekawe projekty
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 1 zmianowym (elastyczna możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 8.30)
  • Realną szansę na wyniki i funkcjonowanie firmy
  • Umowa o pracę z fabryką typu greenfield
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe NNW , prywatna opieka medyczna, dodatek wakacyjny w wysokości 2 tys. zł brutto)
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • ubezpieczenie na życie

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce.

Więcej informacji: www.aas.jobs

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj