Super Oferta
31.07.2024

Inżynier robót sanitarnych, budownictwo kubaturowe - HVAC

TECHMAR Sp. z o.o.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
B2B:
Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja telefoniczna
    +1 inne
    • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy podwykonawców lub pracowników oraz kontrolowanie realizacji robót sanitarnych zgodnie z kontraktem, projektem, harmonogramem i BHP
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, sporządzanie przedmiarów, obmiarów
  • rrozwiązywanie problemów technicznych na budowie, monitorowanie usterek wykonawczych
  • współpraca z przedstawicielami generalnego wykonawcy, projektantami, dostawcami
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbioru zamawianych materiałów
  • wykonywanie uproszczonych kosztorysów na wykonywanie robót dodatkowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie – Inżynieria Środowiska (warunek konieczny)
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie HVAC
  • znajomość rynku usług budowlanych
  • zdolności analityczne oraz zadaniowość
  • wysokie umiejętności komunikacyjne (pewność siebie, asertywność, kultura osobista, konsekwencja w dążeniu do celu)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Benefity

  • pracę w terenie (na budowach) + w centrali w Gdańsku
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją, działającą na rynku międzynarodowym, w zespole młodych ludzi
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i wyników
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Opis firmy