Segula Technologies Poland

Inżynier Testów Produkcyjnych - Automotive

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja zmian w sekwencji testowej we współpracy z Inżynierem Systemowym.
  • Zarządzanie sekwencją testową End Of Line oraz sekwencją wgrywania oprogramowania.
  • Definiowanie natychmiastowych i długoterminowych działań korygujących.
  • Inicjowanie, przeprowadzanie i ocena dodatkowych pomiarów przy użyciu różnych narzędzi (INCA / CANape / CANalyser, narzędzia klienta).
  • Szacowanie konsekwencji planowanych zmian w projekcie produktowym lub procesie produkcyjnym.
  • Ocenianie odchyleń i problemów jakościowych.
  • Analiza procesów i danych.
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w testowaniu elektroniki w warunkach produkcyjnych oraz rozwoju sprzętu do testowania produktów;
  • Umiejętność korzystania z urządzeń diagnostycznych: multimetr, oscyloskop, etc;
  • Doświadczenie w programowaniu (C#, C, C++, VB);
  • Znajomość procesu wdrażania zmian inżynieryjnych oraz wymagań dot. CE dla maszyn będą dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka, inżynieria produkcji lub oprogramowania oraz pokrewne;
Korzyści dla kandydata
  • Spotkania integracyjne;
  • Szkolenia i kursy językowe;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
  • Fantastyczna atmosfera
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach- również za granicą;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;

SEGULA Technologies jest globalną grupą inżynieryjną, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, lotniczego, energetycznego, kolejowego, morskiego, farmaceutycznego i petrochemicznego. Grupa, obecna w ponad 30 krajach i posiadająca 140 oddziałów na całym świecie, skutecznie wspierają klientów wysokimi umiejętnościami swoich ponad 13.000 pracowników.

W związku z rozwojem biura projektowego poszukujemy doświadczonych Inżynierów Konstruktorów, jak również Studentów/Absolwentów stawiających pierwsze kroki w karierze zawodowej.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj