Segula Technologies Poland

Inżynier walidacji pojazdów szynowych

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Siedlce, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadzenie testów według protokołu prac, a także zapisanie jego wyników i wysłanie do analizy.
  • Prace serwisowe i obsługowe na pojeździe szynowym.
  • Opracowanie i przygotowanie protokołów oraz zestawu narzędzi i aparatury do wykonania testów pojazdów szynowych. Sporządzanie procedur.
  • Przestrzeganie BHP i procedur podczas przeprowadzania testów.
  • Dbałość o narzędzia i urządzenia pomiarowe.
  • Definiowanie priorytetów w przypadku konfliktów pomiędzy czynnościami testowymi.
  • Analiza wyników, proponowanie rozwiązań.
  • Ustalanie i przeprowadzanie czynności testowych w porozumieniu z Kierownikiem Walidacji lub liderem zespołu.
  • Dokładny opis niezgodności i błędów znalezionych na pojeździe i przesłanie do przełożonych i kierownictwa projektu. Tworzenie raportów awarii.
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętności analityczne
  • Gotowość na długoterminowe wyjazdy na testy za granicą na terenie Unii Europejskiej.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Komunikatywny angielski (w mowie i piśmie)
  • Samodzielność
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne
  • Testy odbywają się przy zakładach produkcyjnych lub na torach testowych w następujących państwach: Niemcy, Francja, Czechy, UK, Belgia, Holandia, Dania. Długofalowy projekt będzie realizowany w Niemczech od kwietnia 2024 r.
  • Uprawnienia SEP
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
  • Szkolenie i wdrożenie w naszym zakładzie we Francji
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Fantastyczna atmosfera
  • Wspólne tworzenie zespołu specjalistów ds. testów liczącego 10+ osób
  • Możliwość uzyskania uprawnień i certyfikatów elektrycznych / pomiarowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • spotkania integracyjne
  • Szkolenia i kursy językowe
  • Spotkania integracyjne
SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj