Vercom S.A.

Junior Customer Service Specialist

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Roosevelta 22, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Omawianie bieżących problemów i pomoc przy ich rozwiązywaniu
  • Zapewnienie wsparcia naszym klientom poprzez telefon, maile i rozmowy wideo
  • Analiza potrzeb klientów, dbanie o ich satysfakcję oraz zadowolenie
  • Budowanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami
  • Zbieranie informacji zwrotnych i proponowanie rozwiązań
Wymagania (oczekiwane)
  • Lubisz i umiesz sprawnie znajdować rozwiązania problemów
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem Microsoft Office
  • Multitasking nie jest Ci obcy i dobrze radzisz sobie w pracy pod presją czasu
  • Posługujesz się biegle językiem polskim - wymagane
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znasz język angielski na poziomie ułatwiającym swobodną komunikację (min. poziom B2)
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość innych języków obcych
  • Zainteresowanie branżą SaaS / CPaaS / e-commerce
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty multisport, grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • dofinansowanie nauki języków
  • Szkolenie z obsługi klientów biznesowych
  • Rozwój w międzynarodowej grupie i w branży IT
  • prywatna opieka medyczna
  • napoje
  • Lekcje języka angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy
  • Pracę w biurze w Poznaniu, z późniejszą możliwością pracy hybrydowej
  • W pełni sfinansowany sprzęt do pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub B2B
  • Całkowicie finansowany udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze(CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób. Obsługujemy 61 tysięcy klientów w 180 krajach, zarówno Enterprise jak i SME, którym oferujemy takie rozwiązania jak FreshMail, MailerLite, REDLINK, czy EmailLabs.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj