Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Junior Key Account Manager E- commerce

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Wiertnicza 126, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie sklepem online poprzez agencję współpracującą
  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online oraz opracowywanie Strategicznego Planu Rozwoju powierzonych klientów (Business Plan);
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz Firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości współpracy z klientem
  • Monitorowanie analityki internetowej poprzez dostępne narzędzia i wdrażanie jak najefektywniejszych rozwiązań
  • Prowadzenie kampanii online
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce
  • Planowanie, wdrażanie i kontrola akcji promocyjnych w kanale e-commerce
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Gotowość do podróży służbowych (centrale handlowe klientów; centrala firmy Luksemburg)
  • Znajomość narzędzi e-commerce oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystania Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
  • Umiejętność budowania Joint Business Planu
  • Kompetencje analityczne oraz finansowe (P&L)
  • 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalista/JKAM e-commerce
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • Kafeteria Benefitów
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o wysokich standardach, w otoczeniu profesjonalistów i przyjaznej atmosfery
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG mającej w ofercie wiele znanych marek (m.in. Nutella, Ferrero Rocher, Raffaello, Kinder, Tic Tac)
  • kawa / herbata
  • elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej
  • paczki świąteczne
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • KARTA TICKET RESTAURANT
Ferrero to firma rodzinna o prawdziwie innowacyjnym podejściu i międzynarodowych perspektywach, znana z kultowych marek, takich jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Wraz ze wzrostem popularności naszych marek rośnie również nasz ogólnoświatowy zasięg. Reprezentowana w 55 krajach, produktami sprzedawanymi w ponad 170 krajach, Grupa Ferrero jest kochana przez pokolenia na całym świecie. Sekret naszego globalnego sukcesu? Prawie 35 000 oddanych pracowników, którzy z troską i wysoką jakością tworzą firmę, kreują kariery i marki, z których jesteśmy dumni. Dołącz do nas, a możesz być jednym z nich.