INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI sp. z o.o.

Junior Product Manager

Wynagrodzenie
5 300,00 - 5 900,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Mała 3, Rybnik, Śląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • działania operacyjne, jak realizacja zamówień, weryfikacja rozbieżności, wprowadzanie nowego klienta itp
  • współpraca z innymi działami firmy (marketing, logistyka, księgowość)
  • prowadzenie marek w ramach jednej z kategorii produktowych: Audio, Beauty, IT/Gaming, Foto/Video i inne
  • wprowadzanie nowych marek do oferty
  • składanie zamówień
  • kontakt z dostawcami z zagranicy
  • kontakt z klientami
Wymagania (oczekiwane)
  • analityczne myślenie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programów MS Excel i Word (zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie
  • min roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku handlowym (np. zakupowca / handlowca w firmie dystrybucyjnej, specjalisty ds. zakupów w sieci handlowej)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie min. B2 (weryfikujemy to podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • umowa o pracę
  • Premia kwartalna w wysokości do 7000 pln brutto, która zaczyna obowiązywać po samodzielnym przejęciu marek.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • laptop od pierwszego dnia pracy oraz smartfon służbowy po okresie próbnym
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
  • parking dla pracowników
  • możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze handlu
O firmie

Cześć!

Wybór odpowiedniego miejsca pracy jest ważną decyzją każdego z nas, dlatego aby ułatwić Ci decyzję chcemy przekazać Ci trochę informacji o nas samych oraz o tym jak się u nas pracuje. Kim jesteśmy?

Mówiąc w dużym skrócie, jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii. Kategorie w naszej ofercie to m.in: Drony, Audio, Foto&Wideo, GSM, Smart Home, Health&Beauty, AGD.

Naszym głównym celem jest tworzenie silnych marek produktów technologicznych na rynku polskim i zagranicznym. Uczestniczymy we wszystkich procesach począwszy od poszukiwań i analizy rynku, aktywnego wprowadzania i rozwijania po budowanie relacji partnerskich, dystrybucję, wsparcie i sprzedaż bezpośrednią. Więcej o nas dowiesz się na naszej stronie innpro.pl W naszym portfolio znajduje się obecnie ponad 170 marek, w tym m.in: DJI, Ecoflow, Dreame, Edifier, Baseus, Insta360 i wiele innych.

Nasz rozwój = Twój rozwój

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie (na podstawie rankingu Gazele Biznesu 2022), dlatego wraz z dynamicznym wzrostem prowadzimy stałe rekrutacje do niemal wszystkich naszych działów i zespołów. Ponadto jako rozwijająca się firma nieustannie rozbudowujemy nasze struktury dzięki czemu pojawia się wiele możliwości rozwoju i awansu.

Obecnie zatrudniamy ponad 350 osób w Polsce oraz oddziałach zagranicznych, a liczba ta stale rośnie.

Specjaliści i początkujący

Poszukujemy osób zarówno doświadczonych i wyspecjalizowanych, ale również tych, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Jeśli posiadasz doświadczenie - na pewno je wykorzystasz i będziesz mógł dalej się rozwijać, a my uwzględnimy je w naszej propozycji współpracy. Jeśli nie posiadasz doświadczenia lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego - z chęcią nauczymy cię wszystkiego od podstaw.

Poszukujemy przede wszystkim osób ambitnych i sumiennych, wierzymy że zaangażowanie to jeden z kluczy sukcesu, a umiejętności i doświadczenie zawsze przyjdą z czasem.

Ponad 91% osób rozpoczynających z nami współpracę zostaje z nami na dłużej!

Więcej o nas i naszych markach znajdziesz na innpro.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko na wybrane zgłoszenia.

Aplikując na to ogłoszenie jesteś brany/a pod uwagę jedynie pod kątem niniejszego stanowiska. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse zaaplikuj także na inne.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj