Goldman Recruitment

Junior Quality Specialist (branża jachtowa)

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych we współpracy z działami inżynierii, technologii i produkcji.
  • monitorowanie problemów jakościowych na danym obszarze produkcyjnym oraz wskaźników skuteczności z nimi związanych zgodnie z normami ISO 9001,
  • weryfikacja poprawnego wdrożenia procesów technologicznych,
  • weryfikacja dostaw, dokumentowanie ich statusu oraz inicjowanie i koordynowanie działań korygujących skoncentrowanych na jakości produktów i procesów,
Wymagania (oczekiwane)
  • wiedza z zakresu procesów lakierniczych (mile widziane).
  • wiedza z zakresu budowy elementów kompozytowych lub metalowych (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku zawodowym,
  • znajomość narzędzi jakościowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • chęć zdobycia lub doświadczenie w pracy dziale jakości,
Korzyści dla kandydata
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • atrakcyjny dodatek relokacyjny,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj