Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Junior UI/ Graphic Designer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Bukowińska 22B, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zakup i obróbka zdjęć ze stocków
  • Wsparcie zespołu UI/UX w codziennej pracy
  • Wsparcie przy utrzymywaniu design systemu (UI)
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu UI
  • Znajomość j. angielskiego w– stopniu komunikatywnym
  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator – biegle
  • Mile widziana znajomość Figmy, zasad UX na poziomie podstawowym
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • Do naszego globalnego działu marketingu poszukujemy młodszego UI/graphic designera. Osoba ta na co dzień będzie wspierać zespół w tworzeniu materiałów marketingowych, prezentacji i reklam. W dłuższej perspektywie, jej obowiązki obejmą także projektowanie elementów interfejsu naszych stron internetowych i aplikacji.
  • Start pracy: ASAP (preferowany max. 1 miesiąc wypowiedzenia)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Z chęcią zapoznamy się z Twoim portfolio! Proszę załącz je do swojego zgłoszenia.
  • owoce
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowy urlop na rocznicę pracy
  • W naszym zespole będziesz mógł/mogła realizować swoje twórcze pomysły i mieć znaczący wpływu na nasze produkty i usługi.
  • Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z realnymi możliwościami rozwoju osobistego i zawodowego, a także udział w naprawdę interesujących projektach.
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie lub hybrydowo (możliwość pracy z biura w Warszawie)

Creamfinance (in the rebranding process to AvaFin (avafin.com) is an international Fintech group, operating since 2012. We utilize a state-of-the-art financial solutions technology platform to provide accessible loan products with minimal time-to-cash and maximum customer convenience.

We provide convenient loan products to consumers in 5 markets: Poland, Spain, Mexico, the Czech Republic, and Latvia, holding leading positions in each of these markets.

Since our establishment ten years ago, we demonstrated continuous growth reaching record profitability of EUR 3.4m in 2021, serving more than 1 million unique customers, and issuing loans amounting to over EUR 1bn.