GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kasjer / Sprzedawca Dyskont Paliwowy Gorzyczki / Łaziska

Miejsce zatrudnienia
Łaziska (powiat wodzisławski), Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymanie Porządku: Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Obsługa Klienta na Najwyższym Poziomie: Oferowanie profesjonalnej i przyjaznej obsługi.
  • Prezentacja Produktów: Zapewnienie estetycznego wyglądu oraz odpowiedniej ekspozycji towarów.
Wymagania (mile widziane)
  • Dodatkowe Kwalifikacje: Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność: Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Zaangażowanie i Odpowiedzialność: Gotowość do aktywnego uczestnictwa w życiu stacji.
  • Otwartość i Komunikatywność: Chęć do nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna.
  • Konkurencyjne Wynagrodzenie: Atrakcyjne warunki finansowe z motywującym systemem premii za osiągnięcia i zaangażowanie.
  • Zniżki na paliwo oraz wybrane produkty i usługi oferowane przez stację.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie na Starcie: Zapewniamy profesjonalne szkolenie wprowadzające.
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Zmianowość: Możliwość pracy w elastycznym systemie zmianowym.
  • System Nagród: Premia za polecenie nowego pracownika.
  • Rabaty na oferty gastronomicznej stacji na preferencyjnych warunkach.
  • parking dla pracowników
  • Pakiet Medicover Sport dla aktywnych.
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Elastyczność: Oferujemy umowę o pracę z możliwością dopasowania grafiku dla osób uczących się.
Witaj w Citronex Trans Energy Sp. z o.o! Otwieramy nowe drzwi możliwości na naszej stacji paliwowej w Gorzyczkach i szukamy właśnie Ciebie, byś dołączył do naszego energetycznego zespołu jako Kasjer/Sprzedawca. Gotów na start w podróż, w której Twój entuzjazm i zaangażowanie napędzają nas do przodu?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj