GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KASJER/SPRZEDAWCA BP SĘKOWICE

Miejsce zatrudnienia
Sękowice (powiat krośnieński), Lubuskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Dbałość o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta.
  • Dbanie o porządek na stacji.
Wymagania (mile widziane)
  • Podstawowy język niemiecki.
  • Gotowości do pracy zmianowej.
  • Książeczka do celów epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
  • Zaangażowania.
  • Otwartości na kontakt z klientem.
  • Benefity: Zniżkę na paliwo, na posiłki z oferty gastronomicznej stacji, Medicover Sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premię za polecenia pracownicze,
  • Umowę o pracę– elastyczne podejście dla osób uczących się,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Premię uznaniową za wyniki i zaangażowanie,
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny system zmianowy,
Witaj w Citronex Trans Energy Sp. z o.o ! Otwieramy nowe drzwi możliwości na naszej stacji paliwowej w Sękowicach i szukamy właśnie Ciebie, byś dołączył do naszego energetycznego zespołu jako Kasjer/Sprzedawca. Gotów na start w podróż, w której Twój entuzjazm i zaangażowanie napędzają nas do przodu?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj