PURO Hotels Sp. z o.o.

Kelner / Kelnerka

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
ul. Stawna 12, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług oraz zadowolenia Gości
  • obsługa kelnerska Gości restauracji
Wymagania (oczekiwane)
  • chcesz poznać fajnych ludzi i pracować w hotelu innym niż wszystkie ;)
  • władasz angielskim i polskim w stopniu komunikatywnym
  • masz minimum półroczne doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki w restauracji
  • jesteś mistrzem organizacji pracy własnej
  • szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami i posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • umowa o pracę lub zlecenie - Ty zdecyduj!
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
  • service chargé
  • przyjazna atmosfera w pracy (serio!)
  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie
  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów
  • elastyczny grafik i możliwość składania requestów / staramy się uwzględniać Twoje prośby grafikowe
  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu
NIFTY No. 20 to kulinarna przyjemność w klasycznym wydaniu. W menu łączymy to co lokalne, ze światowymi trendami. Można zjeść u nas biznesowy lunch, zorganizować niewielką uroczystość lub wybrać się na kameralną randkę z dobrym winem. Latem lubimy grillować w naszym zielonym ogrodzie ukrytym w centrum miasta. Celebrujemy dobrą kuchnię i atmosferę, która sprawia, że chce się tu wracać.