Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownik Budowy - Robót Budowlanych/Elektrycznych/Sanitarnych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • koordynacja, rozliczanie i kontrola firm podwykonawczych,
  • tworzenie budżetów i harmonogramu prac oraz kontrola nad ich prawidłową realizacją,
  • zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,
  • planowanie i koordynacja robót w oparciu o dokumentację techniczną, przepisy BHP oraz wymagania kontraktu,
  • nadzór nad kadrą techniczną budowy,
  • współpraca z dyrektorem działu, bieżące raportowanie nad realizacją zadania.
  • kierowanie robotami budowlanymi / elektrycznymi / sanitarnymi,
Wymagania (oczekiwane)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej / w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, / w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
  • pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do relokacji na terenie kraju.
  • znajomość AutoCAD, Ms Project, Office, Norma PRO
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo / elektrotechnika lub pokrewne / inżynieria środowiska
Wymagania (mile widziane)
znajomość innych programów, np. Norma PRO.
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dla kandydatów z innych części Polski zapewniamy pomoc w relokacji (zakwaterowanie po stronie firmy)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realizacja ciekawych projektów
  • prywatna opieka medyczna
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet relokacyjny,

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie obiektów służby zdrowia, laboratoriów oraz skomplikowanych obiektów inżynierskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.