Zamet S.A.

Kierownik ds. Jakości

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymywanie standardów zarządzania jakością zgodnych z ISO 9001, nadzór nad zintegrowanym systemem zarządzania,
  • nadzorowanie wszystkich procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z odpowiednimi normami, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami remontów,
  • szkolenie pracowników w zakresie zachowania norm jakościowych,
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,
  • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością,
  • analizowanie danych i rekomendowanie rozwiązań odnośnie polepszenia jakości procesu
  • przygotowanie firmy do przeprowadzenia audytów zewnętrznych,
  • nadzorowanie jakości narzędzi i przyrządów pomiarowych wraz z procesem legalizacji,
  • kontrolowanie laboratorium wewnętrznego oraz podmiotów trzecich pod kątem zgodności wykonanych badań z normami jakości,
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów i usług,
  • współpraca z kooperantami w zakresie parametrów jakościowych produktów,
  • nadzorowanie i przygotowywanie nowych uruchomień pod względem jakościowym,
  • zarządzanie podległym zespołem
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesu kontroli jakości we wszystkich etapach przygotowania i realizacji produkcji oraz na etapie serwisu i napraw gwarancyjnych,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność planowania, organizowania, kontrolowania i motywowania zespołu,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn;
  • wiedza z zakresu obróbki mechanicznej,
  • znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001 oraz DIN,
  • nastawienia na jakość procesu
  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • zaangażowanie,
Korzyści dla kandydata
  • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
  • Świadczenia świąteczne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
  • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie budowy maszyn dla przemysłu,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Ponadto, dzięki temu, że pracujesz w ZAMET, Twoje dzieci będą mogły korzystać z zamkniętych programów TDJ Foundation, obejmujących m.in. edukację zagraniczną, wakacje zagraniczne oraz możliwość udziału w indywidualnych programach rozwoju.
  • Piknik dla dzieci naszych pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych, jak i nieżelaznych.

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka dominująca, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry oraz Zamet Budowa Maszyn.