MURAPOL

Kierownik Kontraktu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe, rekomendowany profil budowlany
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • 2 letnie doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych
  • znajomość Prawa Budowlanego, znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych- rekomendowane
  • umiejętności negocjacyjne
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • szkolenia specjalistyczne;
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży;
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy;
  • paczki świąteczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.
  • napoje
  • program emerytalny

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi