Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownik Ośrodka Badań Klinicznych

Miejsce zatrudnienia
ul. Szparagowa 10, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów oraz infrastruktury do realizacji kontraktów.
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów.
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu rekrutacji pacjentów do badań.
  • Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowości wykonywanych zadań, w tym efektywności i optymalizacji kosztów,
  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu badań.
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem Ośrodka Badań Klinicznych.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji ze środowiskiem lekarskim współpracującym z ośrodkiem.
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w Ośrodku Badań Klinicznych (feasibility, pre-screening, screening, randomizacja, retencja itp.).
  • Kontrola i analiza dokumentacji medycznej oraz monitorowanie jakości dokumentacji źródłowej oraz CRF.
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie projektów badawczo-rozwojowych w tym np. ADM, NCBiR, UE, komercyjnych i innych oraz bieżąca współpraca z firmami zlecającymi badania kliniczne, zdobywanie i negocjowanie kontraktów na badania, budżetowanie, rozliczanie.
  • Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane nauki biologiczne, farmacja)
  • Systematyczność i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Umiejętność koordynacji i nadzorowania prowadzonych badań klinicznych
  • Doświadczenie pracy w prowadzeniu badań klinicznych
  • Świetna organizacja pracy
  • Umiejętność tworzenia i realizacji strategii dot. badań klinicznych
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących badań klinicznych
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży medycznej
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Premie oparte o realizację indywidualnych celów wypłacane w systemie kwartalnym,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”
  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych realizowanych w Spółce
  • Brak określonego dress code’u – wystarczy stosować zasadę schludności i zadbanego stroju
  • Elastyczny czas pracy (zaczynamy między 6:00 a 9:30)
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne i akcje charytatywne
  • Dostęp do usług opieki medycznej realizowanej w Salve Medica, karty MultiSport (dla Ciebie i dla Twoich bliskich – na preferencyjnych warunkach), ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość korzystania z finansowania lub dofinansowania szkoleń oraz kursów zawodowych
  • spotkania integracyjne

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj