Hendi Polska Sp. z o.o.

Kierownik Sklepu

Miejsce zatrudnienia
Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • zarządzanie produktem oraz stanem magazynowym
  • stałe szkolenie podległego zespołu
  • organizację pracy sklepu
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • bieżące raportowanie
  • realizację planów sprzedażowych
  • wdrażanie akcji promocyjnych
  • zarządzanie zespołem sprzedawców
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenia wyższego
  • zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków
  • nastawienia na najwyższe standardy w obsłudze klientów
  • wysokiej komunikatywności i otwartości na współpracę z klientami
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników, popartej sukcesami
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży detalicznej
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • upominki z okazji urodzenia dziecka
  • dopłata do karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • pracę od pn – pt w godzinach od 08:00 do 16:00
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • integracyjne spotkania po pracy
  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
O firmie

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi ,działającej na rynkach europejskich od nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów , sklepy stacjonarne oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj